Кириллівка

Актуальний розклад автобусів з / в Кириллівку в 2020 році від / до міста (-а): Харків, Дніпро, Запоріжжя, карти маршруту на всі рейси. Час відправлення автобусів, час у дорозі становить, ціна квитка на проїзд.

Як самостійно дістатися
з / в Кирилівку на автобусі

Ах, це вабить слово “Кириллівка” ! Та хто не знає про Кириллівку, якщо сам ще не був, то чув напевно кожен. Кириллівка – це Чорне море, свіже повітря і квіти. До того ж, Кирилівка є найбільшим і одним з кращих українських курортів чорноморського узбережжя.

А чи знаєте ви, як дістатися до Кирилівки?

дістатися до центру Кирилівки, а також до Степка, дуже легко, напрямок розвинений, а тому способів потрапити в Кириллівку безліч: поїздом, на автобусі і автомобілі, також можна дістатися морем на пасажирських судах .

Автобус Харьков - Кирилловка
Автовокзал Кирилловка

Автовокзал Кириллівки: розклад, фото, контакти

Автовокзал ― він же «новий» автовокзал ― розташований в центрі Кириллівки в мікрорайоні «Царське Село». Сюди прибувають маршрутки і автобуси з Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Мелітополя, а також інших міст України. Якщо брати реалії туристичного напрямку, то найбільш значущі напрямки в даному випадку – це Мелітополь і частково Запоріжжя. В першу чергу тому, що з Мелітополя в Кириллівку не возять приватні автопарки , виключаючи послуги таксі.

У літню пору тут також є два локальних маршруту : на косу Пересип – маршрут №1, і на Федотову косу – маршрут №2. </ p>

Контакти автовокзалу в Кирилівці </ strong>

  • Телефон: +38 (06131) 69-3-28;
  • Адреса: Азовський проспект, 12..