Про нас

ПЕРЕВІЗНИК, ЯКОМУ ВИ МОЖЕТЕ ДОВІРЯТИ

Історія компанії

Ми з’явилися в 2008 році і за час своєї роботи зібрали чимало відмінних відгуків від наших клієнтів, яких ми з радістю називаємо друзями і з якими ми стали партнерами.

Всі пасажирські трансфери виконуються нашою компанією залишають море позитивних вражень тільки позитивні емоції у кожного пасажира.

Причиною тому є кілька факторів:
– ми любимо те, що ми робимо;
– ми вміємо те, що ми робимо;
– весь наш автопарк відповідає найвищим вимогам комфорту та безпеки для будь-якого пасажира;
– ми пильно стежимо за технічним станом кожної одиниці транспорту і робимо все, для того щоб ви залишилися задоволеними в результаті будь-якого досвіду співпраці з “STARBUS”.

Star Bus
Надежный перевозчик в Харькове

Надійність перевізника

Наша компанія здійснює пасажирські перевезення по гнучкій і адаптивній системі. Ми підлаштовуємось під потреби навіть найвимогливіших клієнтів і регулярно переглядаємо цінову політику, в вигоду інтересів наших постійних пасажирів і партнерів. Якщо ви шукайте транспортного перевізника з хорошим і сучасним автопарком, досвідченими водіями і гнучкою фінансовою системою –

то “STARBUS” – ваш ідеальний вибір!

Легальність і прозорість

Ми працюємо легально, що підтверджують наші ліцензії, дозволи і відправлення наших рейсів з автовокзалів та автостанцій.

Всі пасажири застраховані, що підтверджується наявністю квитків на руках.

Автовокзал Харьков Днепр

Співпраця з АВТОВОКЗАЛАМИ і АВСТОСТАНЦІЯМИ

Серйозність перевізника завжди підтверджується його роботою з автовокзалами і автостанціями, так як заїжджати на них можуть тільки легальні перевізники!

Ми активно працюємо з автовокзалами і автостанціями України, Європи та СНД.

На будь-який з наших напрямків ви можете купити квиток у касах автовокзалу.

Наш автобусний парк

Транспорт нашої компанії може забезпечити будь-які вимоги вашого замовлення, так як в ньому є:

В залежності від замовлення оренди транспорту, кожного клієнта наші менеджери підкажуть самі, що краще для оренди.

Аренда автобуса, микроавтобуса и минивэна Харьков
Договор с автобусным перевозчиком Харьков

Робота з фізичними та юридичними особами

Крім іншого, наша компанія з радістю працює як з фізичними, так і з юридичними особами та ми маємо в своєму розпорядженні усіма необхідними документами , для укладення договорів на надання транспортних послуг для вашої компанії. Якщо вам потрібний підрядник, який займеться транспортним розвезенням персоналу , ми з радістю запропонуємо вам кілька варіантів обслуговування, серед яких ви зможете вибрати відповідний пакет послуг, а при потребі відкоректуємо його під ваші персональні потреби.

Ми можемо задовольнити будь-які трансферні побажання. У числі найбільш затребуваних на даний момент: туристичні поїздки як по Харкову, так і по всій Україні, поїздки до моря , в Буковель і багато інших туристичних і знакових напрямків по всій країні. Крім туристичних перевезень, ми часто обслуговуємо весілля , делегаціі і урочисті заходи , займаємося трансферами в / з аеропортів і вокзалів . Нам довіряють перевезення дітей як локально, так і на далекі відстані.

Що б вам не треба було і куди б вам не було необхідно дістатися, самим надійним і безпечним транспортним перевізником для вас з радістю стане компанія “STARBUS”.

Навіть якщо в списку наших послуг ви не знайдете необхідну саме вам – закажіте дзвінок і ми разом обов’язково придумаємо як вам допомогти.

Будемо раді знайомству і сподіваємося на плідну і довгострокову співпрацю!