КОРПОРАТИВНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

КОРПОРАТИВНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Корпоративні перевезення в Харкові | Транспорт для співробітників 🚌

Корпоративні перевезення в Харкові і обл. Транспорт для розвезення персоналу. Розвозка співробітників з / на роботу.

Ціна і тарифи. Замовити онлайн ⭐⭐⭐⭐⭐

КОРПОРАТИВНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ. Тарифи:

Тип автобуса  Спринтер / Варіо  Богдан / IVAN  MAN / NEOPLAN  VAN Hool / SETRA
 Кількість місць  до 30  до 40  до 50  до 61
 Ціна по місту (4+2)  від 300 грн/год.  від 500 грн/год.  від 600 грн/год.  від 800 грн/год.
 Ціна за містом  від 8 грн/км  від 15 грн/км  від 20 грн/км  від 25 грн/км
 Додатково Кондиціонер | DVD | Мультимедіа | Туристичний салон Мультимедіа Кондиціонер | DVD | Мультимедіа | Туристичний салон | Туалет Кондиціонер | DVD | Мультимедіа | Туристичний салон | Туалет | Мінікухня
 Замовити  +38 050 021 21 21  050 021 21 21  +38 050 021 21 21  +38 050 021 21 21

Оренда автобуса в Харкові

Компанія «Star Bus AUTO» займається організовиваніе корпоративних виїздів для співробітників різних підприємств. У нашому парку розташовується безліч автобусів і мікроавтобусів різних цінових категорій, які ідеально підійдуть для недовгого, але комфортної подорожі до місця і назад. Серед наших людей лише тільки досвідчені водії, які знають свою справу. Ми допомагаємо Вам влаштовувати заходи, під час проведення яких необхідна масова транспортування чималої кількості людей, такі як:

  • екскурсії в різні музеї чи парки;
  • корпоративні торжества різного рівня;
  • масовий виїзд за місто.

Корпоративні перевезення на автобусах

Компанія ТОВ «Стар Бус Авто» пропонує спеціальну послугу «Развозка співробітників» для фірм, що діє на постійній основі з укладенням договору на певний строк. Розвозка персоналу необхідна для своєчасного функціонування підприємства. Ми надамо необхідні автобуси для розвезення людей і доставимо Ваших співробітників вчасно на роботу.

Вашим співробітникам більше не пройдеться штовхатися громадському транспорті і псувати свій настрій вже на початку трудового дня. Ви можете замовити службове розвезення співробітників і робочого персоналу в Харкові, з підписанням договору. Ми можемо працювати як з простими СПД, так і з ПДВ. Так що у Вас не виникне проблем з оплатою послуг через свою компанію.

Чому службова розвозка персоналу так актуальна?

Службова розвозка, це в першу чергу доставка персоналу і працівників до Вашого офісу або на підприємство. Чи замислювалися ви коли-небудь, як дістатися на роботу вчасно, без запізнень в комфортних умовах, в теплі, в радості і без всяких нервів? Ми вважаємо – звичайно ж, так! Кожен поважаючий себе працівник компанії хоче прибути в офіс вчасно, в теплі і з хорошим настроєм. Особливо це питання актуальне для жителів величезного мегаполісу, які проживають в місті Харків чи Харківської області, де завжди багато приїжджих, відпочиваючих і жителів Харкова.

Найоптимальніші ціни на розвезення співробітників в Харкові і Харківській області

В цьому Вам може допомогти службова розвозка персоналу. Перевезення співробітників є невід’ємною частиною ведення хорошого бізнесу. Адже кожен розуміє, що навіть на роботу краще їхати своїм дружним і згуртованим колективом. Розвозка персоналу в Харкові – це не тільки перевезення людей, а й приємне проведення часу співробітників в дорозі. Службова розвозка проводиться в великих, затишних, облаштованих, комфортних автобусах і маршрутках, де вас зустрічає Ваш персональний водій.

Під час доставки співробітників на роботу, поїздка від будинку до офісу перетворюється в екскурсійну програму. Наші автобуси та мікроавтобуси розраховані для перевезення робітників по всіх маршрутах міста Харкова. Якщо ви перебуваєте на Первомайську, в Балаклії, в Змієві або в Мерефі, або навіть за межами області, то це не проблема. Наші автобуси завжди, без затримок і запізнень заїдуть за Вами і відвезуть за місцем призначення. Компанія ТОВ «Стар Бус АВТО» надасть вашій фірмі наш комфортабельний, красивий, облаштований сучасний автобус, який відповідає всім сьогоднішнім стандартам якості.

Замовляючи розвезення співробітників - Ви економите час!

Вам не доведеться більше витрачати свій дорогоцінний час на пробки на дорогах і гроші на громадський транспорт, якщо Ви замовте послугу «службова розвозка співробітників». Транспорт для доставки персоналу і розвезення співробітників на роботу і з роботи подається завчасно з урахуванням пробок на дорогах. Ми цінуємо Ваш час, тому створимо максимально комфортні умови поїздки.

Надійні просторі автобуси і досвідчені водії!

Проведення заходів в компанії є невід’ємною частиною робочого процесу, адже не один колектив, так не згуртовує, як корпоративне свято. Тому і тут, ми не поступаємося нашим конкурентам. І пропонуємо Вам також послугу з перевезення співробітників поза робочий час.

Ми подбаємо про Ваш святковий настрій і самі продумаємо оптимальний маршрут для доставки робітників за вказаною адресою.

Коли Ви відпочиваєте – ми постійно і без вихідних і свят працюємо для Вас. Ми будемо дуже раді співпрацювати з Вашою компанією, доставляючи працівників вчасно на роботу, і тому з роботи додому.

ВИБЕРІТЬ ТРАНСПОРТ

Оренда мікроавтобуса Харків

5 - 8 місць

х 10 х 6 Замовити
Аренда VIP микроавтобуса Харьков

9 - 21 місце

х 21 х 21 Замовити
Оренда автобуса Харків

22 - 50 місць

х 50 х 80 Замовити
Оренда туристичного автобуса Харків

35 - 60 місць

х 60 х 80 Замовити