КВИТКИ НА АВТОБУС ОНЛАЙН

УКРАЇНА, СНД та ЄВРОПА

Без кас та черг

Квитки онлайн 24/7 в кілька кліків

Безпечна оплата

Захист платіжних даних

Вибір напрямків

По Україні, Європі, СНД

Офіційні перевізники

З ліцензією та страховкою пасажирів

ОРЕНДА АВТОБУСІВ, МІКРОАВТОБУСІВ

Пасажирські перевезення

Оренда автобусів, мікроавтобусів, мінівенів
на будь-яку кількість місць: від 8 до 83 місць

file

Квитки на автобуси по Україні та Європі

Купуйте квиток на автобус за 5 хвилин

1. Оберіть маршрут

2. Підберіть рейс

3. Оплатіть квиток

4. Отримайте квиток на пошту

Доступні автобусні рейси по Україні

Доступні автобусні рейси до Польщі

opyt
Пассажирские перевозки Харьков

StarBus — це автобусна компанія, яка надасть Вам автобус, мікроавтобус або мінівен, яка підбере для вас відповідне рішення щодо найму транспорту, яке відповідає вашим потребам та бюджету.

Ми знаходимося в самому серці Харкова – ідеально підходимо, щоб забезпечити оренду автобусів, мікроавтобусів для всіх особливих днів, подій, трансферу в аеропорт або залізничний/автовокзал, відвідування туристичних пам'яток, походів магазинами та фестивалями, які може запропонувати Харків.

Так що, чи подорожуєте ви до Харкова у справах чи на відпочинок, замовляйте транспорт у нас, і ми гарантуємо, що ваша подорож не викличе складнощів. Наш безпечний та надійний автопарк у поєднанні з висококваліфікованими та досвідченими водіями, а також наша репутація відмінного обслуговування клієнтів та багаторічний досвід нашої компанії принесе Вам одне задоволення від поїздки.

Аренда минивэна 5-8 мест Харьков

5 - 8 місць

х 10
х 6

Аренда микроавтобуса 9-21 место Харьков

9 - 21 місце

х 21
х 21

Аренда автобуса 30-50 мест Харьков

22 - 50 місць

х 50
х 80

Аренда автобуса 30-60 мест Харьков

35 - 60 місць

х 60
х 80

Оформлення замовлення автобуса, мікроавтобуса або мінівена

На нашому сайті ви можете зробити замовлення на оренду мікроавтобуса з водієм, замовити оренду автобуса, а також мінівена з водієм по Харкову та Харківській області на будь-яку кількість годин або доби. Скориставшись нашими послугами, Ви на особистому досвіді переконаєтеся у привабливості наших цін та високих стандартах якості обслуговування.

 

Окрім оренди транспорту по Харкову, ви можете замовити транспорт для міжміських/міжнародних поїздок. У цьому випадку вартість оренди мікроавтобуса/автобуса до іншого міста буде нижчою, ніж при поїздці на таксі.

 

Перш ніж замовити в оренду автобус чи мікроавтобус, проконсультуйтеся з нашим менеджером щодо кількості посадкових місць та бюджету. У нашому автопарку Ви однозначно знайдете потрібний Вам автобус чи мікроавтобус, тому що у нас мінівени до 8 місць, мікроавтобуси до 21 місць, автобуси до 60 місць та двоповерхові автобуси до 96 місць.

 

Весь транспорт справді високого класу, оскільки будь-який з наших автобусів чи мікроавтобусів може виїхати в міжнародну поїздку, і якщо до СНД можна потрапити не так вимогливо, то до Європи не пустять автобус нижче за Євро-5.

 

Звернення до диспетчера дозволить Вам розрахувати заздалегідь, якою буде ціна оренди вибраного автобуса або мікроавтобуса.

Насолоджуйтесь новим рівнем пасажирських перевезень!

Для нас пасажир на першому місці!

Homepage

Updated on 2023-03-14T11:09:06+00:00, by newstar.