Корпоративні перевезення у Харкові

Транспорт для співробітників

Корпоративні перевезення в Харкові та обл. Транспорт для перевезення персоналу. Розвезення співробітників з/на роботу.

Ціна та тарифи. Замовити онлайн

⭐⭐⭐⭐⭐

Ціна та тарифи на корпоративні перевезення

До 30 осіб

Тип автобуса Спринтер / Варіо
Кількість місць до 30
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за містом Уточнюйте
Додатково Кондиціонер | DVD | Мультимедіа Туристичний салон

Замовити +38 050 021 21 21

До 40 осіб

Тип автобуса Богдан / IVAN
Кількість
місць
до 40
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за
містом
Уточнюйте
Додатково
Мультимедіа


Замовити +38 050 021 21 21

До 50 осіб

Тип автобуса MAN / NEOPLAN
Кількість місць до 50
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за містом Уточнюйте
Додатково Кондиціонер | DVD | Мультимедіа | Туалет | Туристичний салон

Замовити +38 050 021 21 21

До 60 осіб

Тип автобуса VAN Hool / SETRA
Кількість місць до 61
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за містом Уточнюйте
Додатково Кондиціонер | DVD | Мультимедіа Туристичний салон | Туалет | Мінікухня

Замовити +38 050 021 21 21

Оренда автобуса для перевезення персоналу в Харкові

Компанія «Star Bus AUTO» займається організацією корпоративних виїздів для працівників різних підприємств. У нашому парку розташовується безліч автобусів та мікроавтобусів різних цінових категорій, які ідеально підійдуть для недовгої, але комфортної подорожі до місця та назад. Серед наших людей лише досвідчені водії, які знають свою справу. Ми допомагаємо Вам влаштовувати заходи, при проведенні яких необхідне масове транспортування досить великої кількості людей, таких як:

  • екскурсії до різних музеїв або парків;
  • корпоративні урочистості різного рівня;
  • масовий виїзд за місто

Корпоративні перевезення автобусами

Компанія ТОВ «Стар Бус Авто» пропонує спеціальну послугу «Розвезення співробітників» для фірм, що діє на постійній основі із укладанням договору на певний термін. Розвезення персоналу необхідне своєчасного функціонування підприємства. Ми надамо необхідні автобуси для перевезення людей та доставимо Ваших співробітників вчасно на роботу.

 

Вашим співробітникам більше не пройдеться штовхатися громадським транспортом та псувати свій настрій вже на початку трудового дня. Ви можете замовити службове розвезення співробітників та робочого персоналу в Харкові, з підписанням договору Ми можемо працювати як з простими СПД, так і з ПДВ. Отже, у Вас не виникне проблем з оплатою послуг через свою компанію.

Оренда автобуса для трансферу співробітників у Харкові

Оренда автобуса для екскурсії у Харкові

Оренда автобуса для міжнародного трансферу у Харкові

Оренда автобуса для поїздки до Європи в Харкові

Оренда автобуса для корпоративу в Харкові

Оренда автобуса для виїзду за місто у Харкові

Чому службове розвезення персоналу таке актуальне?

Службове розвезення, це в першу чергу доставка персоналу та працівників до Вашого офісу чи підприємства. Чи замислювалися ви колись, як дістатися на роботу вчасно, без запізнень у комфортних умовах, у теплі, у радості та без будь-яких нервів? Ми вважаємо - звичайно ж, так! Кожен працівник компанії, що поважає себе, хоче прибути в офіс вчасно, в теплі і з гарним настроєм. Особливо це питання актуальне для мешканців величезного мегаполісу, які проживають у місті Харків чи Харківській області, де завжди багато приїжджих, відпочиваючих та мешканців Харкова.

Найоптимальніші ціни на розвезення співробітників у Харкові та Харківській області

У цьому Вам може допомогти службове розвезення персоналу. Перевезення співробітників є невід'ємною частиною хорошого бізнесу. Адже кожен розуміє, що навіть на роботу краще їхати своїм дружним і згуртованим колективом. Розвезення персоналу в Харкові — це не лише перевезення людей, а й приємний час для проведення співробітників у дорозі. Службове розвезення проводиться у великих, затишних, облаштованих, комфортних автобусах та маршрутках, де вас зустрічає Ваш персональний водій.

 

Під час доставки співробітників на роботу поїздка від будинку до офісу перетворюється на екскурсійну програму. Наші автобуси та мікроавтобуси розраховані для перевезення робітників за всіма маршрутами міста Харкова. Якщо ви знаходитесь на Первомайську, у Балаклії, Змієві чи Мерефі, або навіть за межами області, то це не проблема. Наші автобуси завжди, без затримок та запізнень заїдуть за Вами та відвезуть за місцем призначення. Компанія ТОВ «Стар Бус АВТО» надасть вашій фірмі наш комфортабельний, красивий, обладнаний сучасний автобус, що відповідає всім сьогоднішнім стандартам якості.

Аренда минивэна 5-8 мест Харьков

5 - 8 місць

х 10
х 6

Аренда микроавтобуса 9-21 место Харьков

9 - 21 місце

х 21
х 21

Аренда автобуса 30-50 мест Харьков

22 - 50 місць

х 50
х 80

Аренда автобуса 30-60 мест Харьков

35 - 60 місць

х 60
х 80

Замовляючи розвезення співробітників - Ви заощаджуєте час!

Вам не доведеться більше витрачати свій дорогоцінний час на пробки на дорогах та гроші на громадський транспорт, якщо Ви замовите послугу «службове розвезення співробітників». Транспорт для доставки персоналу та перевезення співробітників на роботу та з роботи подається заздалегідь з урахуванням пробок на дорогах. Ми цінуємо свій час, тому створимо максимально комфортні умови поїздки.

Замовити послугу копроративних перевезень

Надійні просторі автобуси та досвідчені водії!

Проведення заходів у компанії є невід'ємною частиною робочого процесу, адже не один колектив так не згуртовує, як корпоративне свято. Тому і тут ми не поступаємося нашим конкурентам. І пропонуємо Вам також послугу перевезення співробітників за робочий час.

 

Ми подбаємо про Ваш святковий настрій та самі продумаємо оптимальний маршрут для доставки робітників за вказаною адресою.
Коли Ви відпочиваєте – ми постійно і без вихідних та свят працюємо для Вас. Ми будемо дуже раді співпрацювати з Вашою компанією, доставляючи працівників вчасно на роботу та назад з роботи додому.

Корпоративні перевезення у Харкові

Updated on 2023-03-15T18:20:55+00:00, by newstar.