Трансфер автобусами та мікроавтобусами по Харкову та області

Трансфер автобусами та мікроавтобусами по Харкову та Харківській області.

Ціна та тарифи на послуги трансферу в Харкові.

Пасажирські перевезення

⭐⭐⭐⭐⭐

Ціна та тарифи на послуги трансферу

До 30 осіб

Тип автобуса Спринтер / Варіо
Кількість місць до 30
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за містом Уточнюйте
Додатково Кондиціонер | DVD | Мультимедіа Туристичний салон

Замовити +38 050 021 21 21

До 40 осіб

Тип автобуса Богдан / IVAN
Кількість
місць
до 40
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за
містом
Уточнюйте
Додатково
Мультимедіа


Замовити +38 050 021 21 21

До 50 осіб

Тип автобуса MAN / NEOPLAN
Кількість місць до 50
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за містом Уточнюйте
Додатково Кондиціонер | DVD | Мультимедіа | Туалет | Туристичний салон

Замовити +38 050 021 21 21

До 60 осіб

Тип автобуса VAN Hool / SETRA
Кількість місць до 61
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за містом Уточнюйте
Додатково Кондиціонер | DVD | Мультимедіа Туристичний салон | Туалет | Мінікухня

Замовити +38 050 021 21 21

Трансфер пасажирів – зручна та популярна послуга, якою масово користуються мандрівники та бізнесмени. Вона полягає в доставці пасажира та багажу від вокзалу чи аеропорту до готелю чи будь-якого іншого пункту призначення. Також трансфер передбачає зворотне переміщення.

 

Цю послугу можна порівняти з таксі, але між цими сервісами існує низка кардинальних відмінностей. Наприклад, таксі в аеропорт потрібно замовляти, зустрічати, пояснювати водієві, куди слід відвезти пасажира, а у разі нестачі часу – квапити, щоб встигнути на рейс. Крім того, служба таксі може подати автомобіль, в який незручно помістити багаж, або з салоном, не розрахованим на необхідну кількість осіб. Якщо серед пасажирів є малюки, доведеться заздалегідь подбати про наявність дитячого крісла. Про все доводиться думати клієнту самостійно, що іноді викликає багато труднощів.

 

Якщо ви замовите трансфер до аеропорту, транспортний засіб повністю відповідатиме вашим очікуванням і потребам, а також без запізнень доставить до місця призначення. При цьому водія не доведеться додатково інструктувати та спрямовувати. Якщо вам знадобиться трансфер з аеропорту або вокзалу, вас без проблем зустрінуть з табличкою або заздалегідь зв'яжуться по телефону.

Трансфер бізнес-класу

Трансфер туристів

Трансфер партнерів з бізнесу

Трансфер містом

Трансфер по області

Трансфер у місті Харків та області

Послуга трансферу якнайкраще забезпечить комфортну дорогу у вказане місце. Сприятиме цьому перелік опцій, які клієнт вибере під час замовлення. Наприклад, трансфер Харків – Бориспіль можна замовити як завчасно, і безпосередньо перед виїздом.

 

Автомобіль буде подано вчасно, за вказаною адресою. При попередньому замовленні потрібно вказати дату та час вильоту. Ціна трансферу формулюється в ході оформлення замовлення, тому не буде для клієнта несподіванкою та виключить доплату чи підвищений тариф.

Трансфер до аеропорту

Трансфер з аеропорту

Трансфер на вокзал

Трансфер з вокзалу

Трансфер до готелю

Трансфер в/з Аеропорту Бориспіль

Аеропорт Бориспіль - найбільш завантажений аеропорт України, розташований за 450 км від міста Харків. Між терміналами аеропорту курсує безкоштовний автобус. В аеропорту ви зможете орендувати машину або купити квиток на автобус до будь-якої з 5 контор і дістатися до Харкова самостійно (якщо не боїтеся переплачувати). Громадський транспорт в аеропорту представлений автобусами SkyBus, вони доставляють пасажирів до станцій метро та на вокзал у Києві, ходять за розкладом. Також з аеропорту ви зможете поїхати не тільки до Харкова, а й до інших міст країни автобусами далекого прямування.

 

Якщо ви віддаєте перевагу швидкості та комфорту, то простіше забронювати трансфер з аеропорту Бориспіль заздалегідь. STARBUS пропонує вам вибрати груповий або індивідуальний трансфер та дізнатися точну вартість послуги. Вас зустрінуть відразу після прибуття та максимально швидко доставлять до дверей готелю чи готелю. При замовленні зворотного трансферу в день від'їзду вас заздалегідь заберуть із готелю та доставлять до терміналу аеропорту. Ціни, вказані на сайті starbus.com.ua, остаточні, ніяких додаткових комісій на місці з вас не вимагатимуть.

Замовити послугу трансферу

Про наші автобуси та знижки при замовленні трансферу

Автобуси нашої компанії відрізняються великою місткістю та комфортабельністю – пасажири зможуть насолодитися часом, проведеним у затишних салонах автобусів, які, залежно від Вашого вибору, матимуть додаткові зручності.

Для наших постійних клієнтів, для яких замовлення автобуса з водієм є частою необхідністю, діє приємна система знижок. В автопарку нашої компанії «Star Bus AUTO» знаходиться безліч автобусів різної місткості, і Ви завжди зможете здійснити замовлення, що влаштовує вас за ціною.

 

Оренда автобуса з водієм у Харкові має привабливу ціну. від 500 гривень/година, підсумкова вартість замовлення складатиметься виходячи з часу, на який ви проводитимете оренду автобуса, кількості пасажирів, величини шляху та Ваших побажань.

Послуги трансферу

Updated on 2023-03-15T18:37:48+00:00, by newstar.