Оренда автобуса на весілля

Ціна та тарифи на послуги оренди автобуса на весілля

До 30 осіб

Тип автобуса Спринтер / Варіо
Кількість місць до 30
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за містом Уточнюйте
Додатково Кондиціонер | DVD | Мультимедіа Туристичний салон

Замовити +38 050 021 21 21

До 40 осіб

Тип автобуса Богдан / IVAN
Кількість
місць
до 40
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за
містом
Уточнюйте
Додатково
Мультимедіа


Замовити +38 050 021 21 21

До 50 осіб

Тип автобуса MAN / NEOPLAN
Кількість місць до 50
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за містом Уточнюйте
Додатково Кондиціонер | DVD | Мультимедіа | Туалет | Туристичний салон

Замовити +38 050 021 21 21

До 60 осіб

Тип автобуса VAN Hool / SETRA
Кількість місць до 61
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за містом Уточнюйте
Додатково Кондиціонер | DVD | Мультимедіа Туристичний салон | Туалет | Мінікухня

Замовити +38 050 021 21 21

Оренда автобуса на весілля 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75 місць у Харкові

Ось і наближається знаменна дата весільної урочистості. На організацію свята ви витрачаєте багато сил та часу, переживаєте, що може щось піти не так. Адже ви запланували розкішне свято, запросили родичів та друзів з усіх куточків України.

Тому для транспортування гостей вам потрібний місткий автобус на весілля від надійної компанії, яка успішно організовує пасажирські поїздки. StarBus допоможе вирішити транспортну проблему Ми пропонуємо якість, надійність та розумну вартість послуг при оренді автобуса на весілля. Також зробіть замовлення трансферу для гостей з аеропорту або залізничного вокзалу на вигідних умовах. Очікування феєричного свята обов'язково виправдаються.

Ви можете замовити автобус на весілля у Харкові

Водії – професіонали у своїй галузі. Стаж – не менше 10 років, відсутність аварій за час багаторічного водіння та проблем зі здоров'ям. Якщо у вас ще не готовий весільний маршрут – ми можемо допомогти вам завдяки знанням автомобільних доріг Харківської області. Водій піде за планом без явних відхилень (максимум 10 хвилин затримки, якщо з'явиться проблема завантаженості на дорогах).

Ми пропонуємо на вибір автобуса на весілля по Харкову недорого з європейським рівнем комфорту та надійністю. Кожен транспортний засіб не більше 5-10 років, а також нові моделі 2015 року складання. Тому технічний стан автобусів на найвищому рівні.

У StarBus оренда автобуса для весілля – це безпечно, вигідно, професійно та з європейським рівнем комфорту. У транспорті - м'які крісла, кондиціювання, мікрофон для зв'язку з водієм, DVD-плеєр. На кожному сидінні – ремінь безпеки, підлокітники, обов'язково вогнегасники та аптечки. Можлива оренда дитячого крісла.

Як оформити замовлення на оренду автобуса на весілля?

Щоб оформити замовлення автобуса на весілля по Харкову або Харківській області, заповніть заявку на сайті або повідомте дані телефоном, за яким також дізнаєтеся про необхідну інформацію про надання послуг. Вартість весільного пасажирського перевезення Харковом варіюється залежно від міста, де проходитиме урочистість. Для таких випадків краще проконсультуватися зі службою підтримки телефоном 050 021 21 21.

Якщо вам необхідний прокат автобусів на весілля та помітна економія – звертайтесь до Star Bus!

Автобуси нашої компанії відрізняються великою місткістю та комфортабельністю – пасажири зможуть насолодитися часом, проведеним у затишних салонах автобусів, які, залежно від Вашого вибору, матимуть додаткові зручності.

Для наших постійних клієнтів, для яких замовлення автобуса з водієм є частою необхідністю, діє приємна система знижок. В автопарку нашої компанії «Star Bus AUTO» знаходиться безліч автобусів різної місткості, і Ви завжди зможете здійснити замовлення, що влаштовує вас за ціною.

 

Оренда автобуса з водієм у Харкові має привабливу ціну. від 500 гривень/година, підсумкова вартість замовлення складатиметься виходячи з часу, на який ви проводитимете оренду автобуса, кількості пасажирів, величини шляху та Ваших побажань.

Аренда автобуса на свадьбу в Харькове

Замовити оренду автобуса з водієм на весілля

Оренда автобуса на весілля у Харкові

Updated on 2023-03-15T14:29:56+00:00, by newstar.