Оренда мікроавтобуса на весілля у Харкові

Оренда мікроавтобуса з водієм на весілля – це вирішення проблеми із перевезенням усіх запрошених гостей. З комфортом розмістити їх усіх у легкових автомобілях навряд чи вийде: по-перше, це означає, що має бути багато водіїв, по-друге, при масштабній урочистості кортеж складатиметься з десятка, а то й не одного машин. Це дорого, незручно, і тому все більше молодят відмовляються від такої ідеї. Найочевидніше та швидке вирішення питання – замовлення мікроавтобуса або кількох. Навіть якщо гостей багато, одного-двох мікроавтобусів може вистачити. В іншому випадку можна замовити більше місткий автобус у нашій компанії.

Ціна та тарифи на оренду мікроавтобуса на весілля

Оренда VITO / T5

Тип автобуса Оренда VITO / T5
Кількість місць до 8
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за містом Уточнюйте
Додатково
Мультимедіа | Туристичний салон

Замовити +38 050 021 21 21

Оренда V-Class / Multivan

Тип автобуса Оренда V-Class / Multivan
Кількість
місць
до 6
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за
містом
Уточнюйте
Додатково
Кондиціонер | DVD | Туристичний салон

Замовити +38 050 021 21 21

Оренда Ford / Citroen

Тип автобуса Ford / Citroen
Кількість
місць
до 14
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за
містом
Уточнюйте
Додатково
Кондиціонер | DVD

Замовити +38 050 021 21 21

Оренда CRAFTER / SPRINTER

Тип автобуса CRAFTER / SPRINTER
Кількість місць до 21
Ціна по місту
(4+2)
Уточнюйте
Ціна за містом Уточнюйте
Додатково Кондиціонер | DVD | Туристичний салон
Замовити +38 050 021 21 21

Оренда мікроавтобуса на весілля 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21 місць у Харкові

Преміум та бюджетного класу

Весілля – це не тільки трепетний та щасливий момент життя, а й переживання, суєта, обмеженість часу. Адже для молодих все має бути ідеально, найменша вада в організації може залишити осад і зіпсувати святковий настрій. Star Bus допоможе вирішити проблему з пасажирськими перевезеннями швидко та на найвищому рівні. Компанія надає мікроавтобуси на весілля з водієм, у якого стаж безаварійного керування не менше 10 років.

Замовити мікроавтобус на весілля у Харкові

Для весільної урочистості зазвичай доводиться замовляти транспорт у різних компаній, тому що не всі можуть запропонувати місткий мікроавтобус, і стильний мінівен для нареченого і нареченої. Ми здатні вирішити цю проблему. В автопарку великий вибір транспорту, залежно від місткості та рівня комфорту.

Ми пропонуємо оренду мікроавтобуса та мінівена на весілля у Харкові, а також мінівени від відомих світових виробників (Mercedes, Volkswagen, Citroen та інші). Весь транспорт максимально комфортний: кондиціонер, зручні м'які крісла, DVD-програвач, система безпеки.

Крім цього, ми вам допоможемо у складанні маршруту, тому що маємо відмінні знання автомобільних доріг Харкова та Харківської області. Успішно подолаємо пробки та встигнемо на одруження вчасно!

ПЕРЕВАГИ ОРЕНДИ МІКРОАВТОБУСУ НА ВЕСІЛЛЯ В КОМПАНІЇ STARBUS

  • Комфортабельні мікроавтобуси, кожен із яких проходить регулярне техобслуговування. Його проводять досвідчені майстри у нашому сервісі. У разі виявлення найменшої несправності мікроавтобус «усувається від служби», доки вона не буде усунена. Механіки оперативно проводять ремонт та заміну деталей, тестують техніку, перш ніж допустити до роботи.
  • Всі наші водії – харків'яни, охайні, акуратні та ввічливі. Усі мають великий досвід пасажирських перевезень. Винятково акуратне керування і при цьому здатність швидко доставити ваших гостей у потрібну точку – це умови для найму, тому ви можете сміливо довіритися нам.
  • Оренда мікроавтобуса на весілля у нашій компанії – це вигідно. З розцінками ви можете ознайомитись у таблицях, тут же можна розглянути моделі техніки, яку ми пропонуємо. Погодинна оплата дозволяє оптимізувати витрати молодят та заощадити на перевезенні гостей.
  • Всі наші мікроавтобуси чисті, виглядають презентабельно як зовні, так і усередині. За бажання ви можете замовити їхнє тематичне оформлення.

Пасажирські перевезення весілля

У нас Ви можете замовити мікроавтобус на весілля недорого, якісно та безпечно. Адже Star Bus займається пасажирськими перевезеннями протягом багатьох років, своєчасно оновлює транспорт, забезпечує обов'язковий технічний огляд автобусів перед поїздками, уважно підходить до відбору водіїв. Завдяки цьому має постійних клієнтів, задоволених якістю послуг.

 

Звертайтесь до нас, гарантуємо якісний та недорогий прокат мікроавтобусів на весілля у Харкові та Харківській області.

Аренда микроавтобуса на свадьбу в Харькове

Замовити мікроавтобус із водієм на весілля

Оренда мікроавтобуса на весілля у Харкові

Updated on 2023-03-15T15:24:15+00:00, by newstar.