Замовлення транспорту Харків

Для замовлення оренди автобуса, мікроавтобуса або мінівена по Харкову, області, Україні або для подорожі до Європи заповніть форму.

Наш диспетчер зв'яжеться з вами найближчим часом.

  Замовлення автобуса, мікроавтобуса або мінівена в Харкові

  На нашому сайті ви можете зробити замовлення на оренду мікроавтобуса з водієм, замовити оренду автобуса, а також мінівена з водієм по Харкову та Харківській області на будь-яку кількість годин або доби. Скориставшись нашими послугами, Ви на особистому досвіді переконаєтеся у привабливості наших цін та високих стандартах якості обслуговування.

   

  Окрім оренди транспорту по Харкову, ви можете замовити транспорт для міжміських/міжнародних поїздок. У цьому випадку вартість оренди мікроавтобуса/автобуса до іншого міста буде нижчою, ніж при поїздці на таксі.

   

  Перш ніж замовити в оренду автобус чи мікроавтобус, проконсультуйтеся з нашим менеджером щодо кількості посадкових місць та бюджету. У нашому автопарку Ви однозначно знайдете потрібний Вам автобус чи мікроавтобус, тому що у нас мінівени до 8 місць, мікроавтобуси до 21 місць, автобуси до 60 місць та двоповерхові автобуси до 96 місць.

   

  Весь транспорт справді високого класу, оскільки будь-який з наших автобусів чи мікроавтобусів може виїхати в міжнародну поїздку, і якщо до СНД можна потрапити не так вимогливо, то до Європи не пустять автобус нижче за Євро-5.

   

  Звернення до диспетчера дозволить Вам розрахувати заздалегідь, якою буде ціна оренди вибраного автобуса або мікроавтобуса.

  Замовлення транспорту Харків

  Updated on 2023-03-15T18:15:46+00:00, by newstar.